O Poradni

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej Le-Med powstała w 2015 roku. Poradnia obejmuje swoją opieką wszystkich pacjentów bez względu na wiek czy płeć: zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej opieki wszystkim pacjentom.

Staramy się, aby nasi pacjenci mieli łatwy dostęp do lekarza, dzięki zapisom telefonicznym na konkretną godzinę. Dysponujemy profesjonalną kadrą medyczną. Świadczymy usługi z zakresu medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych i pediatrii bezpłatnie w ramach umowy z NFZ wszystkim pacjentom zapisanym do poradni.

Aby zostać naszym pacjentem, wystarczy wypełnić deklarację wyboru lekarza POZ i pielęgniarki POZ. Można ją otrzymać w rejestracji bądź pobrać stąd: Deklaracja lekarza POZ, Deklaracja pielęgniarki POZ.

Odwiedź nas jeszcze dziś!

Informacje praktyczne

Jak do nas trafić?

Poradnia mieści się w Łodzi przy ulicy Bratysławskiej 8a. Najlepiej dojechać do nas samochodem bądź komunikacją miejską. Poradnia znajduje się zaledwie 500 metrów od przystanków Bandurskiego - Wróblewskiego oraz Maratońska - Wróblewskiego. Więcej informacji na temat dojazdu oraz kontaktu do poradni znajduje się w zakładce kontakt.

Godziny pracy i rejestracja

Poradnia czynna jest w dni powszednie w godzinach 8.00-18.00. Poza godzinami pracy opiekę nad pacjentami poradni Le-Med sprawuje punkt nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej.

Wybór lekarza i pielęgniarki POZ

Pacjent ma prawo bezpłatnego wyboru świadczeniodawcy, lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej nie częściej niż trzy razy w roku kalendarzowym, a w przypadku każdej kolejnej zmiany wnosi opłatę w wysokości 80 zł. Tej opłaty nie ponosi się w przypadku zmiany swojego miejsca zamieszkania lub w przypadku zaprzestania udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez wybranego świadczeniodawcę, lekarza, pielęgniarkę lub położną podstawowej opieki zdrowotnej w wybranej poradni lub z innych przyczyn powstałych z winy podmiotu leczniczego.

Położna POZ

Noworodki i niemowlęta do 6 tygodnia życia zadeklarowane do poradni objęte są opieką położnej w ramach 4 wizyt patronażowych w domu dziecka. Wystarczy zadeklarować dziecko do poradni, aby uzyskać opiekę położnej w domu.