Badania RTG

Pacjenci, którzy wymagają badania RTG kierowani są przez lekarza do położonej na osiedlu Retkinia pracowni "Promyczek". Znajduje się ona pod budynkiem kościoła za apteką przy ul. Retkińskiej 127 w Łodzi

Pracownia "Promyczek" działa w dni powszednie w godz. 9.00-19.00. Warto wcześniej zadzwonić i umówić termin badania pod nr tel. 42 251 12 12. Informacje dla pacjentów dotyczące dokładnego przygotowania się do badania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć na oficjalnej stronie pracowni "Promyczek" - kliknij tutaj. Badania dla pacjentów, którzy są zadeklarowani do poradni Le-Med i otrzymali skierowanie od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) wykonywane są za darmo, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Badania USG

Po otrzymaniu skierowania od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej pacjent umawia się na badanie pod nr tel. 42 251 12 12. Badania USG, podobnie jak RTG, wykonywane są w pracowni w budynku kościoła za apteką przy ul. Retkińskiej 127 w Łodzi. Badania USG, na które skierowanie wydał lekarz POZz poradni Le-Med wykonywane są za darmo, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

EKG

Badanie elektrokardiograficzne (EKG) wykonywane jest na miejscu (bezpośrednio w poradni Le-Med) na podstawie skierowania od lekarza POZ. Badanie wykonywane jest przez wykwalifikowany personel na nowym (zakupionym w 2014 r.) atestowanym aparacie EKG AsCARD Green.

Odwiedź nas jeszcze dziś!

Informacje praktyczne

Jak do nas trafić?

Poradnia mieści się w Łodzi przy ulicy Bratysławskiej 8a. Najlepiej dojechać do nas samochodem bądź komunikacją miejską. Poradnia znajduje się zaledwie 500 metrów od przystanków Bandurskiego - Wróblewskiego oraz Maratońska - Wróblewskiego. Więcej informacji na temat dojazdu oraz kontaktu do poradni znajduje się w zakładce kontakt.

Godziny pracy i rejestracja

Poradnia czynna jest w dni powszednie w godzinach 8.00-18.00. Poza godzinami pracy opiekę nad pacjentami poradni Le-Med sprawuje punkt nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej.

Wybór lekarza i pielęgniarki POZ

Pacjent ma prawo bezpłatnego wyboru świadczeniodawcy, lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej nie częściej niż trzy razy w roku kalendarzowym, a w przypadku każdej kolejnej zmiany wnosi opłatę w wysokości 80 zł. Tej opłaty nie ponosi się w przypadku zmiany swojego miejsca zamieszkania lub w przypadku zaprzestania udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez wybranego świadczeniodawcę, lekarza, pielęgniarkę lub położną podstawowej opieki zdrowotnej w wybranej poradni lub z innych przyczyn powstałych z winy podmiotu leczniczego.