Laboratorium

Współpracujemy z laboratorium Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej zlokalizowanym przy ul. Niemcewicza 19 w Łodzi. Jest to placówka z wieloletnim doświadczeniem, która przeprowadza badania laboratoryjne dla ponad 1200 ośrodków z całej Polski. Dysponuje szerokim wachlarzem badań dostępnych dla pacjentów poradni Le-Med.

Wszystkie badania, jak również certyfikaty i referencje laboratorium dostępne są na oficjalnej stronie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej (kliknij tutaj)

Pobieranie materiału do badań odbywa się codziennie w godzinach 8.00 - 8.45. W chwili obecnej nie są wymagane wcześniejsze zapisy. Osoby, które przychodzą na pobranie krwi zlecone przez naszego lekarza POZ, proszone są o przyniesienie ze sobą skierowania na badanie. Osoby, które nie są zadeklarowane do poradni, a chcą wykonać badania odpłatnie, proszone są o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego.

Badania laboratoryjne (pobieranie krwi, badanie moczu i in.) w poradni Le-Med świadczymy zarówno dorosłym jak i dzieciom

Zachęcamy do zadeklarowania się do naszej poradni. Deklarację wyboru lekarza POZ i pielęgniarki POZ można otrzymać w rejestracji bądź pobrać stąd pdf (kliknij).

Odwiedź nas jeszcze dziś!

Informacje praktyczne

Jak do nas trafić?

Poradnia mieści się w Łodzi przy ulicy Bratysławskiej 8a. Najlepiej dojechać do nas samochodem bądź komunikacją miejską. Poradnia znajduje się zaledwie 500 metrów od przystanków Bandurskiego - Wróblewskiego oraz Maratońska - Wróblewskiego. Więcej informacji na temat dojazdu oraz kontaktu do poradni znajduje się w zakładce kontakt.

Godziny pracy i rejestracja

Poradnia czynna jest w dni powszednie w godzinach 8.00-18.00. Poza godzinami pracy opiekę nad pacjentami poradni Le-Med sprawuje punkt nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej.

Wybór lekarza i pielęgniarki POZ

Pacjent ma prawo bezpłatnego wyboru świadczeniodawcy, lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej nie częściej niż trzy razy w roku kalendarzowym, a w przypadku każdej kolejnej zmiany wnosi opłatę w wysokości 80 zł. Tej opłaty nie ponosi się w przypadku zmiany swojego miejsca zamieszkania lub w przypadku zaprzestania udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez wybranego świadczeniodawcę, lekarza, pielęgniarkę lub położną podstawowej opieki zdrowotnej w wybranej poradni lub z innych przyczyn powstałych z winy podmiotu leczniczego.