Dr n. med. Stanisław Lewek

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc, specjalista organizacji ochrony zdrowia wojsk. Ukończył studia w 1979 roku. W roku 1996 otrzymał tytuł doktora nauk medycznych za rozprawę pt.: „Odległe następstwa zawału serca w zależności od przebiegu jego ostrej fazy”. W czasie swojej kariery zawodowej pracował w oddziałach chorób wewnętrznych, oddziałach chorób płuc, poradni specjalistycznej pulmonologicznej oraz w poradniach podstawowej opieki zdrowotnej.

dr n. med. Paweł Lewek

specjalista medycyny rodzinnej, ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, adiunkt w Zakładzie Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierownik poradni Le-Med, Prezes Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce

dr Karolina Krakowiak

rezydent medycyny rodzinnej

dr Natalia Łukaszewska

rezydent medycyny rodzinnej

dr Ameen Czarski

rezydent medycyny rodzinnej

Informacje praktyczne

W jakich godzinach przyjmują lekarze prywatnie?

Lekarze specjaliści przyjmują w zmiennych godzinach. Aby zapisać się do nich prosimy zadzownić do rejestracji poradni pod nr 504 509 700 gdzie uzyskają Państwo pełną informację w jakich godzinach można umówić się na wizytę. Wizyty prywatne odbywają się w godzinach 8.00 - 18.00.

Czy można prywatnie zapisać się do lekarza rodzinnego?

Dla pacjentów, którzy nie są zadeklarowani do naszej poradni istnieje możliwość zapisania się na prywatną wizytę do lekarza rodzinnego. Informacje i zapisy odbywają się pod nr telefonu 504 509 700.

Ile kosztuje wizyta prywatna?

Ceny wizyt prywatnych zmieniają się w zależności od lekarza specjalisty. Informacje na ten temat można uzyskać pod nr telefonu 504 509 700. Pacjenci zadeklarowani do lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej w poradni Le-Med mogą liczyć na zniżki w cenach do specjalistów.